Slide

3 роки тому на площі Вінницького Універмагу, проходив благодійний концерт!

3 роки тому на площі Вінницького Універмагу відбувся концерт! Хтось цього вечора шукав квітку папороті, інші, за всіма українськими традиціями, водили купальські хороводи, плели та спускали на воду віночки. Дехто бешкетував і встиг покупатися у всіх фонтанах міста.
А у нас, на площі Вінницького Універмагу, проходив благодійний концерт та святкування. Тут зібралися шанувальники невимушеної атмосфери, хорошого настрою,позитиву та посмішок аби гарно провести час і допомогти одному чудовому хлопчику подолати хворобу.
Розпочинали програму бачатою від «Salsa Colegio» – ніжним та дуже романтичним танцем. «Територія Театральної Творчості» представили надзвичайно чуттєві, пристрасні та ніжні постановки, в яких поєдналися не тільки гарна хореографія, але й чудова акторська майстерність. Глядачі були у захваті.
Друга частина концерту звісно ж порадувала любителів рок-музики. Вінницькі гурти «Milkit» та «НЕ лізь Бо вб’є» долучилися до благодійності і цілий вечір розважали глядачів. Жива музика та драйвовий настрій самих виконавців змусили, майже всіх хто був на площі, танцювати. Ніхто не міг спокійно всидіти (чи встояти) на місці.
Надзвичайні враження, вибухова атмосфера і просто море позитиву вирувало на площі Вінницького Універмагу. Тож дуже вдячні хлопцям за такий вечір.
А закінчилися виступи гуртів роздачею автографів та фотосесією, як і зазвичай.
І, напевно, вже таким символічним казковим завершенням кожного нашого свята є запуск небесних ліхтариків. Не обійшлося без них і цього разу. Хто ж не хоче загадати бажання, тим більше, якщо воно обов’язково здійсниться.
Тож, від усього відділу розвитку бізнесу Вінницького Універмагу дякуємо МГО «Angry Nation» за ідею, благодійному фонду «Подільська громада» за підтриму (в плані благодійності) та співпрацю, чудовому ведучому та звукорежисеру Олегу Мазуру (Creative laboratory OLMAZ), «Light Street Production» – за фотозвіт свята, «Території Театральної Творчості» та «Salsa Colegio» – за підтримку ідеї та участь, і звісно рок-гуртам «Milkit» та «НЕ лізь БО вб’є» – за вибухову атмосферу свята, а також, кінотеатру «Бродвей», постійному нашому партнеру – за казкове закінчення вечора.