Slide

Показ під відкритим небом

XK8G6V8mYe43 червня на площі Вінницького Універмагу відбувся показ під відкритим небом. Такі заходи вже стали традицією і проводяться тут щороку влітку!

А власне з чим у всіх асоціюється літо? З тепленьким сонечком, відпочинком на природі, для декого – із закінченням навчання і довгоочікуваною відпусткою, стиглими черешнями….. і, звісно, – морем.

Відкривали свято показом колекції «Мода під вітрилами» від Тані Мотильчук. Дівчата презентували вбрання виконане переважно в білих, синіх та блакитних кольорах, оздоблене стрічками та тематичними малюнками. І довели всім, що форма личить не лише чоловікам!

Наступним виходом став показ колекції «Fox world» від нашої чарівної лисички Катерини Подрєзової. Не секрет, що лисичка для дизайнерки – це муза і джерело натхнення, тому і одяг був прикрашений зображеннями цієї тваринки. Ще однією особливістю образів від «Katrin-Fox» є яскраві насичені кольори, тожі враження від колекції – яскраві!

Завершальним показом під від критим небом, на площі Вінницького Універмагу, стала колекція «Подих літа» від дизайнера Brima. d. Легкі тканини, витончені елегантні силуети створили майже повітряні літні образи, що ідеально підійдуть будь-якій дівчині.

Розважали гостей маленькі вихованиці студії танцю «Jastine», Корольчук Інна та Сас Богдана, а демонстрували одяг модельні агенції «Brima. d.» та «Grace».

Партнер свята, кав’ярня «Франс.уа», організувала солодку лотерею для всіх відвідувачів, а ще роздавала безкоштовне морозиво в подарунок, до будь-якого замовлення!

Завершилося свято позитивно, а Відділ розвитку бізнесу Вінницького Універмагу дякує всім за гарний, позитивний літній настрій і теплу дружню атмосферу.

P.S. фотозвіт тут:https://new.vk.com/album268709625_232513482

З повагою,
відділ розвитку бізнесу Вінницького Універмагу
v.univermag@gmail.com
http://univermag.vn.ua
095-768-85-79, 093-182-68-88, 068-770-49-49
м.Вінниця, пл.Гагаріна,2, ТЦ “Вінницький Універмаг”

advertising_demo