Slide

“Зимова казка”

"Зимова казка"Нещодавно відбувся наш казковий фестиваль творчості та стилю «Зимова казка». Свято проходило з 18 по 20 грудня у Вінницькому Універмазі. Протягом трьох днів відвідувачі мали нагоду поринути у яскравий світ дитинства, зарядитися позитивом та проникнутись атмосферою новорічних свят.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Фестиваль в Універмазі став дійсно казковим, різнобарвним та яскравим дійством, адже долучилися до нього найрізноманітніші герої. Нас відвідали східні красуні, які зачарували глядачів грацією ніжністю та чарівністю сходу, невгамовні малюки із запальним хіп-хопом, а також дизайнерські студії та театр мод представили колекції дитячого одягу, карнавальні костюми та веселі театральні постановки, а наймолодших гостей та учасників фестивалю «Зимова казка» розважав клоун Жорж Каруд, а шоу на полотнах та повітряному кільці склали незабутнє враження на всіх.

Справжнім сюрпризом стали виступи Сергія Журавльова – головного судді міжнародних та всеукраїнських фестивалів індійського танцю в Україні, учасника телевізійного проекту каналу 1+1 «Битва хорів». Разом зі своєю дочкою Наталею він представив декілька традиційних індійських танців та пісень.

Подіум Вінницького Універмагу на цілих три дні став місцем де кожен зміг повірити в диво. Особливу атмосферу свята створили виставка дитячих робіт та наші майстрині і майстри. Тут можна було знайти чимало ексклюзивних дрібничок ручної роботи, створених з турботою любов’ю та натхненням, придбати яскраві прикраси та аксесуари, можна було скуштувати корисні солодощі та придбати натуральну косметику, а ще відвідати «Фестиваль здорового харчування», що проходив у рамках «Зимової казки».
Відділ розвитку бізнесу Вінницького Універмагу щиро дякує усім гостям, відвідувачам, майстрам, учасникам за три дні чудового святкового настрою, теплої атмосфери та зимової казки.

Дякуємо чарівникам нашого свята – майстрам та майстриням – Прасунько Ксенії, Коцорі Юлії, Курдибасі Наталі, студії «Майстерня добра», Віктору та Ользі Петлюк, Олесі Щириці, Лесі Зіаннуровій, Наталі Розумович, а ще – всім учасникам та організаторам «Фестивалю здорового харчування». Вдячні Вінницькій дитячій художній школі за виставку чудових дитячих малюнків, які додали фарб нашому святу, щиро дякуємо пекарні “Франс.уа”, нашому солодкому спонсору свята.

Дякуємо учасникам, які своїми талантами та майстерністю створили справжню казку: дизайнеру та моделям ТМ «Brima.d» – за проведення та чудове новорічне дефіле, школі східного танцю «Валькірія» та студії східного танцю «Саміра» – за атмосферу чарівності та східного колориту, «Vinyl Pole Dance Studio» – за дійсно вражаючі повітряні шоу, Анастасії Трофимчук – за гарний спів,театру моди «Оксамит» під керівництвом Бєлан Ірини Михайлівни – за милих кошенят-пустунів та справжнісінький новорічний карнавал, студії «Дизайн мода» – за вишукані колекції, що на мить повернули спогади про літо та море, дизайн-студії «Katrin Fox» та Клубу стилю та краси «Fashion Family» – за яскравий показ дитячого одягу та свято Миколая, «ART FUSION Dance Studio» – за драйв та позитив, дуже талановитій маленькій гімнастці – Єві Щириці, надзвичайно вдячні головному веселуну свята – клоуну Жоржу, за позитив, море веселощів і казкову атмосферу.

Завжди раді бачити Вас усіх у Вінницькому Універмазі.